Запитання : Що таке інвестиційні проекти?

Інвестиційні проекти - це обгрунтування економічної доцільності, обсягу і термінів здійснення капітальних вкладень, у тому числі необхідна проектно-кошторисна документація, розроблена відповідно до законодавства та затверджених в установленому порядку стандартів (нормами і правилами), а також опис практичних дій по здійсненню інвестицій (бізнес - план).

Інвестиційні проекти - плани або програми заходів, в які вкладаються кошти з метою отримання прибутку та/або приросту капіталу.

Термін «інвестиційний проект» можна розуміти в двох сенсах:

- як комплект документів, що містять формулювання мети майбутньої діяльності та визначення комплексу дій, спрямованих на її досягнення;
- як комплекс дій (робіт, послуг, придбань, управлінських операцій та рішень), спрямованих на досягнення сформульованої мети.

Правильно складений інвестиційний проект в кінцевому рахунку дає відповідь на питання: чи варто вкладати гроші в цю справу і чи принесе вона доходи, які окуплять всі витрати? Дуже важливо скласти інвестиційний проект на папері відповідно до визначених вимог і провести спеціальні розрахунки - це допомагає заздалегідь побачити майбутні проблеми та зрозуміти, чи можна їх усунути і де треба заздалегідь підстрахуватися.

Призначення інвестиційного проекту полягає в тому, щоб допомогти підприємцям і економістам вирішити чотири основні завдання:

- вивчити місткість і перспективи майбутнього ринку збуту;
- оцінити витрати, які будуть необхідні для виготовлення та збуту потрібної цьому ринку продукції, і порівняти їх з цінами, за якими можна буде продавати свої товари, щоб визначити потенційну прибутковість майбутньої справи;
- виявити всі можливі проблеми, які можуть заважати розвитку нової справи;
- визначити сигнали та показники, на основі яких можна буде регулярно оцінювати діяльність підприємства.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Основними видами діяльності ТзОВ «ІК «Атланта» належать:

- аналіз, розробка і реалізація інвестиційних проектів;
- фінансування інвестиц...

 

Контакти

Інвестиційна компанія Атланта - інвестиційні проекти, інноваційні проекти
(основний офіс)

43005, Україна, Волинська, Луцьк, просп. Грушевського, будинок 30

Послуги

Інноваційні проекти. Реалізація інноваційних проектів

16 березня 2012 в 16:17

Реалізація інноваційних проектів є одним з пріоритетних напрямків діяльності Інвестиційної компанії «Атланта».Інноваційні проекти - це набір документів, що містить в собі комплекс науково-дослідних…

 

Інвестиційні проекти. Розробка та реалізація інвестиційних проектів

16 березня 2012 в 16:01

Інвестиційна компанія «Атланта» надає послуги в області інвестиційного проектування. Фахівці компанії мають величезний досвід розробки інвестиційних проектів в таких областях як: сільське господарство…

 

Контактна особа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги