Про компанію

Інвестиційні проекти, інноваційні проекти, управління інвестиціями, пошук інвестицій, реалізація інвестиційних проектів, фінансування інноваційної діяльності, управління комерційною нерухомістю - спеціалізація компанії «ІК «Атланта».

ТзОВ «ІК «Атланта» – це інвестиційна компанія, яка об'єднує бізнес-проекти у різних галузях економіки України.

Пріоритетними напрямком діяльності Компанії є розвиток та управління комерційною нерухомістю. ІК «Атланта» пропонує об'єкти комерційної нерухомості для оренди та купівлі у Луцьку, Тернополі, Рівному та Львові. Лише в м. Луцьку компанія здійснює управління комерційною нерухомістю загальною площею близько 15000 кв.м.

До основних видів діяльності Компанії належать:

- інвестиційні проекти - аналіз, розробка і реалізація;
- фінансування інвестиційних проектів;
- інформаційно-консалтингові послуги, маркетингові та аналітичні дослідження;
- управління комерційною нерухомістю: продаж, оренда та обмін;
- фінансовий консалтинг, впровадження управлінської звітності та процедур бюджетування, контролінг та залучення фінансування;
- участь в аукціонах, тендерах, торгах;
- юридичний супровід діяльності господарських товариств, консультації, мінімізація правових та фінансових ризиків.

«ІК «Атланта» розвиває бізнес-проекти у таких галузях, як сільське господарство, виробництво продуктів харчування, виробництво теплотехнічного обладнання, роздрібна торгівля опалювальною технікою.

З часу свого заснування, з 1995 року, компанія бере активну участь у реформуванні української економіки, розвитку фондового ринку, процесі великої і малої приватизації.

Компанія має ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на всі види діяльності з цінними паперами (№577 від 16 червня 2011 року).

Перші роки існування ІК "Атланта" будувала свою інвестиційну політику на формуванні пакетів акцій підприємств харчової і переробної промисловості з метою створення і розвитку на їх базі нових підприємств і виробництва.

Місія компанії
- забезпечити інтегровані інвестиційні рішення, що ведуть до успіху проекту. Мета - допомогти в побудові великого і успішного бізнесу. Клієнтами ІК "Атланта" є компанії, які володіють потенціалом отримання прибутку на довгострокову перспективу.

Стратегічна політика, яку проводить компанія, базується на трьох принципах:

- максимальне задоволення інтересів клієнтів;
- чітке дотримання усіх положень чинного законодавства України, що регламентує діяльність інвестиційних фондів та компаній;
- надійність, конфіденційність в роботі.

Досвід, здобутий спеціалістами компанії - гарантія успішної роботи і процвітання.

Відносини з клієнтами ґрунтуються на умовах взаємовигідного співробітництва і досягнення максимального прибутку обома сторонами.

Ми готові до співпраці та спільного інвестування!

Нас шукають та знаходять за словами: інвестиційні проекти, інноваційні проекти, пошук інвестицій, реалізація інвестиційних проектів, управління інвестиціями, управління комерційною нерухомістю, інвестування проектів, фінансування інноваційної діяльності, конкурс інноваційних проектів, аналіз інвестиційних проектів, розробка інвестиційних проектів, реалізація інвестиційних проектів, фінансування інвестиційних проектів, інформаційно-консалтингові послуги, маркетингові дослідження, аналітичні дослідження, продаж комерційної нерухомості, оренда комерційної нерухомості, обмін нерухомості, фінансовий консалтинг, консультації, мінімізація правових ризиків, мінімізація фінансових ризиків.


Просимо надсилати пропозиції та резюме проектів на e-mail: innovation@atlanta.lutsk.ua

 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Основними видами діяльності ТзОВ «ІК «Атланта» належать:

- аналіз, розробка і реалізація інвестиційних проектів;
- фінансування інвестиц...

 

Контакти

Інвестиційна компанія Атланта - інвестиційні проекти, інноваційні проекти
(основний офіс)

43005, Україна, Волинська, Луцьк, просп. Грушевського, будинок 30

Послуги

Інноваційні проекти. Реалізація інноваційних проектів

16 березня 2012 в 16:17

Реалізація інноваційних проектів є одним з пріоритетних напрямків діяльності Інвестиційної компанії «Атланта».Інноваційні проекти - це набір документів, що містить в собі комплекс науково-дослідних…

 

Інвестиційні проекти. Розробка та реалізація інвестиційних проектів

16 березня 2012 в 16:01

Інвестиційна компанія «Атланта» надає послуги в області інвестиційного проектування. Фахівці компанії мають величезний досвід розробки інвестиційних проектів в таких областях як: сільське господарство…

 

Контактна особа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги